• 0 (212) 603-0226
  • 0 (224) 573-6742
  • info@kollektifisguvenligi.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kollektif İş Güvenliği Eğitim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. ; başta ulusal olmak üzere uluslararası İSG hükümlerine de uyumlu olarak, kurum kültürümüz ve etik ilkelerimizden ödün vermeden ülkemizin en saygın kuruluşlarından biri olma amacındadır.

Kollektif OSGB ; İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini yerine getirmek üzere 2013 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, kurucu ortaklarının tecrübe, bilgi ve birikimleri ile birlikte deneyimli personel kadrosunun gücüyle iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gerekliliklerine göre hizmetlerini üstün bir kaliteyle yürütmeyi ve bu hizmet kalitesini müşterilerine en iyi şekilde yansıtmayı amaçlamaktadır.

VİZYON

Çalışanların, iş sağlığı ve güvenliği açısından tehdit ve risklerle ilgili endişe duymadan çalışabileceği, güvenli bir ortam oluşturmak.

MİSYON

İşbirliği içinde bulunacağımız işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda analiz yaparak, eğitim-danışmanlık hizmetleri ile iş sağlığı ve güvenliği kültürünün yerleşmesine katkıda bulunmak, çalışanları ve yöneticileri bu konularda donanımlı ve bilinçli hale getirmek.